Biuro

Projekt i aranżacja biura pozytywnie wpływającego na efektywność pracy

Biuro ma pomagać pracownikom w skupieniu, pobudzać ich do kreatywności, ale także relaksować i obniżać stres. Aby tak się stało, przestrzeń biurowa musi być czymś więcej, niż klasycznym open space. Jaki projekt i aranżacja biura będzie najlepiej wpływać na efektywność pracy, przeczytasz w artykule.

czytaj więcej

Jak urządzić biuro (gabinet) w małym mieszkaniu?

Chcesz pracować w domu, ale myślisz, że nie znajdziesz w nim miejsca na aranżację biura? Zobacz wskazówki projektowe, które pozwolą Ci wydzielić domowy gabinet nawet w bardzo małym mieszkaniu w bloku. Dowiesz się, kiedy warto zlecić projekt biura architektowi wnętrz, a w jakich sytuacjach samodzielnie uda Ci się stworzyć wygodny kącik do pracy.

czytaj więcej

Jak zaprojektować i urządzić biuro w domu?

Domowe biuro można urządzić właściwie w każdym pomieszczeniu. Może to być kuchnia, hol, salon czy sypialnia. Obojętnie, w którym miejscu zamierzać zaprojektować przestrzeń do pracy, musisz trzymać się kilku ważnych zasad. Poniżej znajdziesz 7 „złotych” zasad, które powinny być dla Ciebie priorytetami.

czytaj więcej

Meble do biura w domu - inspiracje 2018

Dorosły człowiek spędza ponad połowę życia w pracy, a statystyka pokazuje, że coraz więcej osób decyduje się na pracę zdalną w domu. Niezależnie od okoliczności musimy więc zadbać, aby przestrzeń do pracy była dobrze zaprojektowana i urządzona. W jaki sposób? Zobacz najlepsze inspiracje meblarskie w kategorii wyposażenia biura - dzięki nim urządzisz nowoczesne i wygodne biuro w swoim mieszkaniu.

czytaj więcej