Pokój dziecka

Aranżacja i projekt pokoju dla dziecka

Masz problem z urządzeniem pokoju dla swojego syna? Nie wiesz, jak go zaaranżować, aby podobał się dziecku i był jednocześnie schludny? Zobacz najlepsze sposoby i wskazówki, dzięki którym pokój dla chłopca w wieku szkolnym (a później nastolatka), będzie funkcjonalny, łatwy w utrzymaniu porządku i ładny. Zastosowanie niektórych trików wspomoże także naukę i koncentrację dziecka oraz pobudzi jego kreatywność.

czytaj więcej

Aranżacja pokoju dla dziewczynki – pomysły architekta wnętrz

Projektując i urządzając pokój dla dziecka musisz pamiętać, że aranżacja powinna służyć maluchowi jak najdłużej. Najważniejsze, aby przyszła metamorfoza pokoju, która będzie konieczna z powodu dorastania dziecka, nie pociągała za sobą uciążliwego remontu i wysokich kosztów. Zobacz wskazówki projektowe, które pozwolą Ci stworzyć piękny pokój dla dziewczynki, w którym później będzie mogła przebywać także nastolatka.

czytaj więcej

Jak zaprojektować i urządzić pokój dla dziecka i nastolatka?

Pokój dziecka – a później nastolatka – to najbardziej dynamiczne miejsce w domu. Pomieszczenie to bowiem zmienia się i rozwija wraz z wiekiem właściciela. Dlatego projekt takiego pokoju oraz jego wyposażenie muszą być równie „plastyczne”, aby przyszłe zmiany nie wymagały wielu nakładów pracy i finansów. Jak zatem zaprojektować urządzić pokój dla dziecka i nastolatka?

czytaj więcej