Kuchnia

Biała kuchnia: aranżacje, porady, zdjęcia

Biała kuchnia może być nowoczesna lub klasyczna. Zawsze wygląda przestronnie, czysto i świeżo. Białe fronty szafek wyglądają szczególnie efektownie, gdy błyszczą, chociaż wykończenie matowe prezentuje się równie dobrze w kuchniach bardziej tradycyjnych. Zobacz najładniejsze aranżacje i poradnik ze wskazówkami architekta.

czytaj więcej

Jak tanio urządzić kuchnię?

Funkcjonalna i stylowa kuchnia to cel każdego z nas. Niestety powszechnie uważa się, że wiąże się to z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe. W artykule podpowiadam więc, jak tanio zaprojektować, urządzić lub wyremontować każdą kuchnię. Pokażę także, jak dokonać metamorfozy za 500, 1000 i 2000 zł.

czytaj więcej

Jak urządzić kuchnię w kształcie litery L?

Według ostatnich badań, około 70 proc. Polaków wybiera kuchnię w kształcie litery L. Powodem może być możliwość wykorzystania tego układu nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Jakie są zalety i wady takiej kuchni? Jak ją zaplanować? Podpowiadam poniżej.

czytaj więcej

Jak urządzić kuchnię w kształcie litery U?

Uniwersalna, bardzo ustawna i wygodna – taka często bywa kuchnia zaprojektowana na planie litery U. Zyskujemy tutaj bowiem świetną komunikację pomiędzy strefami, a powierzchnia użytkowa w całości jest wykorzystana. A w jaki sposób można urządzić kuchnię w kształcie litery U? Na co uważać podczas aranżacji? Podpowiadam poniżej.

czytaj więcej

Jak urządzić małą kuchnię? 7 kroków

Kuchnia to jedna z najważniejszych przestrzeni w każdym domu i mieszkaniu. Co zrobić, gdy jest bardzo mała? Jak urządzić w niej miejsce do gotowania i spożywania posiłków? Zobacz poniżej pomysły na urządzenie małej kuchni oraz przykładowe aranżacje wnętrz.

czytaj więcej

Jak zaprojektować i urządzić kuchnię? Zasady i inspiracje

Przestronna i jasna kuchnia to marzenie wielu osób. Jednak nie każdy posiada na tyle duże i dobrze doświetlone wnętrze, by łatwo ją zaaranżować. W dzisiejszym artykule chciałabym Ci pokazać, jak zaprojektować i urządzić kuchnię, aby była funkcjonalna - nawet, jeśli do dyspozycji masz bardzo mały metraż.

czytaj więcej

Nowoczesne płytki do kuchni, czyli jakie płytki wybieraliśmy najchętniej w pierwszym kwartale 2020 roku.

Awangardowe, o nietypowych kształtach i wzorach płytki w kuchni, umieszczone na ścianie, podłodze, lub wypełniające kuchenną wyspę? A może spokojne, utrzymane w delikatnej tonacji kolorystycznej kafelki, miękkie i dające wrażenie ulotności płaszczyzny, które wpasują się w niemal każdy, nawet najbardziej wymyślny projekt? Nowoczesne płytki do kuchni to synonim smaku i dobrego gustu, pomagają idealnie wykończyć pomieszczenie i zapewnić komfort użytkowania na lata. Jakie trendy królują we współczesnych aranżacjach?

czytaj więcej