Łazienka

Aranżacja łazienki na poddaszu – 5 kluczowych zasad

Łazienka na poddaszu do duże wyzwanie, nawet dla projektanta. Skosy bardzo komplikują funkcjonalne ustawienie sprzętów, armatury łazienkowej i szafek. Aby dobrze zaplanować taką łazienkę, niestety trzeba posiadać dużą wiedzę o materiałach wykończeniowych i elementach technicznych. Poniżej przedstawię kilka podstawowych zasad, których zawsze należy się trzymać przy aranżacji łazienki pod skosami.

czytaj więcej

Jak urządzić łazienkę bez okna?

Niewielu jest szczęśliwców posiadających łazienkę „z widokiem” - szczególnie wśród właścicieli mieszkań, a nie domów jednorodzinnych. Okno zapewnia dopływ światła i świeżego powietrza, a może być także ciekawym akcentem architektonicznym. Co jednak zrobić, jeśli jedyną szansą na światło jest żarówka? Okazuje się, że i takie wnętrze może być bardzo efektowne i jasne. Poniżej zdradzę Ci kilka sposób na taką aranżację.

czytaj więcej

Jak zaprojektować i urządzić łazienkę? Zasady i inspiracje

Łazienka jest pomieszczeniem, które musi spełnić wiele funkcji. Coraz częściej, poza podstawowym znaczeniem, ma być również miejscem odpoczynku czy relaksu. Jej funkcjonalność, a zatem projekt i aranżacja, będą zależeć od kilku aspektów. W poniższym artykule postaram się zaprezentować najważniejsze zasady projektowania i urządzania łazienki.

czytaj więcej

Mała łazienka w bloku: porady, projekty, aranżacje, pomysły

Mała łazienka – to dylemat wielu Polaków. Jej aranżacja to wyzwanie dla niejednego architekta. Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność swojej niewielkiej łazienki, ale nie możesz zainwestować w jej powiększenie dużych środków, zdecyduj się na zmianę aranżacji, aby lepiej zagospodarować wnętrze. Pokażę Ci w kilku krokach, jak zrobić to najszybciej i najniższym kosztem.

czytaj więcej

Nowoczesna armatura łazienkowa od Jaquar

Armatura łazienkowa od Jaquar to produkty słynące z najwyższych walorów technicznych. Ta wiodąca światowa marka znana jest z doskonałości w zakresie innowacji i technologii. Najlepsze standardy wykonania zapewniają światowej klasy produkty dla wymagających klientów, którzy poszukują nowoczesnej armatury łazienkowej.

czytaj więcej